Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje
Telefon +48 22 163 4223

Aktualności

 • Aktualności branży piekarniczej
  Dodano 15.04.2019

  PR1 urządzenie przeznaczone jest do rozdrabniania (telewizja kablowa), różne rodzaje chleba, zwłaszcza, bagietki, chleb lub bułki na mniejsze kawałki, przeznaczony do suszenia w piecu lub do produkcji napitku.

  Więcej

 • Aktualności branży piekarniczej
  Dodano 31.08.2018

  Chcielibyśmy gorąco polecam więcej informacji o sklepy Internetowe w piekarnictwie i cukierniach. To zajmie tylko kilka minut, aby porównać dostępne produkty i optymalny wybór firmy.

 • Aktualności branży piekarniczej
  Dodany 16.12.2017

  Tak, warto zastanowić się nad tym pytaniem ... no Cóż, szczerze mówiąc, dzisiaj to klient wybiera z rynku to, czego potrzebuje. W bezpośrednim sąsiedztwie, dla nas w piekarni i cukierni branży, dużych zamówień, zazwyczaj nie jest standardowy. Tutaj producent stara się zaspokoić potrzeby klienta, a nie odwrotnie. Ale prawda jest takie, że na głównych rynkach, takich jak rynek energii jest różna. Tutaj producent wyraźnie dominuje stron i wprowadza prostych standardowych warunkach. Indywidualizm jest w dużej mierze mechanizm procesu produkcyjnego dla Bakery i cukierników. Pełny tekst artykułu dostępny jest na naszym profilu facebook.

 • Aktualności branży piekarniczej