Poznaj EMA
Tel.+48 22 163 4223

DZIELARKI NIE BUŁEK

D zielarki nie bułek są jednymi z najbardziej skomplikowanych obrabiarek produkowanych прцівниці EMA. Modele Wytwarzamy ДВЖ – SPAA-30 i SPA-30SA. Pierwszy Z nich żart W pełni zautomatyzowany, z drugiej koleiny, półautomatyczny, posiada głowicę opuszczaną ręcznie apartament przy pomocy dźwigni zamontowanej. W dodatku parametry OBU urządzeń nie różnią się dowiedzieć z siebie, jedyną produkcji, która dzielarki odróżnia Obi, pękać żarty oczywiście ceny. SPAA-30 kosztuje 41 800 złotych brutto, z toru SPA-30SA Ma cenę o ponad 18 tysięcy niższą. Lub urządzenia, podobnie Jak w Inner maszyny Z naszej stażu (NP. przesiewacze nie mąki), potrzebują podłączenia robić prądu przy napięciu 400 V.

Jak działania dzielarek nie bułek ja pączków

W najkrótszym ja najprostszym ujęciu, dzielarki nie bułek ja pączków dzielą duże kawałki ciasta (od 1,2 do 4 kilogramów) w takich Зване kęsy. Każdy kęs Ma jednakowe rozmiar, porcja ciasta na wszystkich dzielona na 30 elementów. Ciasto W dzielarce na wszystkich krojone прцівниці noże wysuwające się dowiedzieć z górnej pokrywy, a następnie takie stworzone bułeczki są formowane na specjalnej tacce. W ciągu ryba chwil bezkształtny kawał ciasta zamieniony zostaje na kilkadziesiąt równych kawałków, gotowych niż upieczenia lub dalszego przetwarzania. Maksymalna wydajność OBU maszyny sięga 5400 sztuk na godzinę, pojedyncza bułka uzyskana W dzielarce może chcesz mieć wagę z 40 zrobić 135 gramów.

Dzielarki nie bułek ja pączków – Дармова wysyłka W całej Polsce!

Modele Wysyłka OBU dzielarek nie булэк żart Дармова, apartament przy dokonaniu przedpłaty. Zawsze jest czas oczekiwania na sprzęt wynosi 7, zrobić maksymalnie 21 dni. Konstrukcja dzielarek umiejscowiona szaliki w сжтереч solidnych nóżkach, które mają bez problemu utrzymują duży ciężar maszyny – 320 kilogramów. Sprzętu wykonany obudowy żart emaliowanej h stał wewnątrz umiejscowiliśmy silnik o mocy 0,75 kw. Wysokość dzielarki nie bułek do 144 centymetry, więc wygodnie, które można oczekiwać, aby ją obsługiwać i W pozycji stojącej.