Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje
Telefon +48 22 163 4223

HALA PRODUKCYJNA

Innowacyjne produkcyjne podstawy technologii zapewnia przedsiębiorstwu bardziej efektywnej produkcji i zwiększenie posiadanego potencjału rozwoju. Obecnie posiadamy dwa zakłady produkcyjne w Gliwicach: przygotowanie sali, która znajduje się w siedzibie Yana ulica Śliwki 33 i aula z magazynem na Portowa 4-street, która jest przedstawiona w następnym rozdziale. Nasza sala ma ogromny potencjał, projektowania, produkcji i logistyki.

Sekcja budownictwo

Własny dział projektowy? Jest to jeden z ambicji więcej, niż jeden z naszych konkurentów. Dzięki naszym inżynierom z ich wiedzy, opartych na wieloletnim doświadczeniu w produkcji maszyn, nasze produkty są stale modyfikowany, tak aby osiągnąć najlepsze zakłady produkcyjne. Dążenie do doskonałości stało się naszą misją.

Podstawowy element z sali

Montaż maszyn i urządzeń dla piekarni, których jest znacznie więcej, niż tylko sposobem, aby utrzymać je w użyteczne stan. Ten proces, który oprócz doświadczenia wymaga odpowiednich technologicznych wiedzy i umysłowego zaangażowania w każdym szczególe. Nasze produkty zapewniają rozwój twojej firmy na drodze do sukcesu. Jesteśmy pewni niezawodności naszych produktów, dzięki czemu każdy klient otrzymuje 2-letnią gwarancję na sprzęt od naszych produktów.

Specjalistyczne sale do spotkań

W auli mamy osobne pokoje, specjalistycznych do wykonywania określonych rodzajów działalności. Zdjęcia obejmują montażu plastry Rex i obiektów przemysłowych, montaż elektroniki. Oferujemy profesjonalny serwis i usługi dla małych, średnich i ogromne znaczenie dla szerokiej gamy sprzętu do piekarni.

Magazyn

Znamy twoje potrzeby. Nie lubisz czekać, jak i mi. Naprawdę, nikt nie lubi, i dlatego nie wszystkie zobowiązania zostały spełnione w odpowiednim czasie. Niech inni czekają, aż będziesz prawdopodobnie w stanie rozwijać swój biznes. Storehous stał się jednym z najważniejszych rozdziałów naszego społeczeństwa. Jesteśmy jednym z największych piekarni i cukierni handlu w kraju, z roku na rok wraz z wprowadzeniem nowych produktów, aby zwiększyć asortyment naszych produktów.