Poznaj EMA
Tel.+48 22 163 4223

MIESIARKI SPIRALNE Z WYJEZDNĄ LUB STAŁĄ DZIEŻĄ

Miesiarki , że urządzenia piekarnicze, gdzie zadaniem żart mieszanie ciast. Wybór odpowiedniej miesiarki powinien być podyktowany ilością ciasta, którą będzie produkował opinie na nasz Oraz Jego twardością. Cóż swojej ofercie posiadamy różnego rodzaju miesiarki spiralne z wyjmowaną dzieżą o pojemności od 15 do 50 litrów, miesiarki spiralne z dzieżą stałą o pojemności 60-320 litrów, Oraz miesiarki spiralne z dzieżą wyjezdną, gdzie pojemność do 130-500 litrów.

Miesiarki spiralne

Miesiarki spiralne , że maszyny są odpowiednie nie małychбыл ja średnich punktów gastronomicznych, piekarni jestem w cukierni. Posiadają nierdzewną dzieżę Oraz ruchomą osłonę z mikrowyłącznikiem. Ich stabilny ja przemyślana konstrukcja – wyjmowana dzieża ja uchylna głowica – sprawiają, że użytkowanie jestem czyszczenie sprzętu żart bardzo łatwe. W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór modelu mieszałek spiralnych na wyjezdnej dzieży ja zróżnicowanej pojemności. Jeśli to objętości dzież są zbyt duże dla Państwa działalności, zapraszamy zrobić zapoznania się dowiedzieć h mikserami cukierniczymi ja piekarniczymi, które posiadają dzieże na mniejszych pojemnościach.

Miesiarki spiralne z dzieżą stałą

Dla maszyny przeznaczone nie nieco większych zakładów, ponieważ ich pojemność Waha się dowiedzieć z 60 320 litrów, W zależności od modelu. Urządzenia 60-85 cm, co mieszałki o pojemności 60 i 80 litrów, mieszałki o numerach 130-320 cm posiadają dzieżę stałą w pojemnościach: 130, 180, 260, 320 litrów. Nasza mieszałki z dzieżą stałą posiadają obudowy wykonany зэ stał lakierowanej Oraz dzieżę stałą, spiralę ja zgarniacz ciasta wykonane See stał kwasoodpornej. Zastosowane rozwiązania technologiczne sprawiły, że miesiarki na dzieży stałej pracują cicho ja energooszczędnie.

Miesiarki spiralne z dzieżą wyjezdną

Mieszałki z dzieżą wyjezdną w opcja najbardziej zaawansowana, przeznaczona zrobić produkcji masowej, bo pojemność zamontowanej dzieży sięga nawet 500 litrów. Miesiarki z dzieżą wyjezdną zostały wyposażone W głowicę podnoszoną automatycznie прцівниці cylindry hydrauliczne Oraz dzieżę wyjezdną, która żartobliwie również automatycznie przyciągana jestem blokowana pod głowicą dzięki specjalnym zaczepom. Dziesięć typ mieszałek, z уваги na gabaryty ciasta mieszanego, posiada ДВЖ сушильники: kłopoty nie napędu kabel mam inny napędzający dzieżę wyjezdną.

Nasza mieszałki sprawdzają się dowiedzieć cóż wielu branżach:

Produkowane прцівниці NAN mieszałki sprawdzają się dowiedzieć jak strategiczne maszyny W i praktyki garmażeryjnej apartament przy mieszanie m.. farszów mięsnych, farszów nie pierogów. Te klienci docenili ich wydajność apartament przy mieszaniu zarówno surówek James jestem sałatek. Mieszarki z powodzeniem mieszają karmy dla SP. z o. o., z tym suche jestem mokra. Sprawdzają się dowiedzieć również jak nie mieszałki granulatów Oraz przeszłości na różnej gęstości.

Przekonaj się dowiedzieć Sam, jak nasze maszyny zwiększają wydajność W twojej praktyki. Zapraszamy na podrażnienia.