Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje
Telefon +48 22 163 4223

O NAS

Dlaczego EMA?

Doświadczenie - EMA, firma z 15-letnim stażem, wyłącznie z polskim kapitałem, na dzień dzisiejszy jest jednym z wiodących i renomowanych producent piekarni maszyn i urządzeń. Ceniony w Polsce, ale i w Unii Europejskiej. Nasze urządzenia stały się większe zainteresowanie rynku (OUED), aby skutecznie konkurować z niemieckimi producentami, lub włoski. Mamy wszystkie niezbędne europejskie certyfikaty.

Kompleksowa obsługa - oprócz produkcji, naprawy i konserwacji maszyn używanych, mamy również sklep dla naszych piekarni i cukierni, przemysłu, a także dla przemysłu gastronomicznego. Jeśli nasz klient chce, aby wyposażyć budowa nowej lub modernizacja istniejącej, robimy to z przyjemnością. Nasz sklep internetowy zapewnia cenną pomoc naszym klientom w podejmowaniu decyzji.

Indywidualne podejście - stosujemy rozwiązania, które są wypróbowane w praktyce w naszej piekarni i uczynić go dostępnym dla naszych klientów, aby zaspokoić ich specyficzne potrzeby. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, zapewniamy najkorzystniejsze warunki współpracy. Podobnie instytucjom pracującym z którymi współpracujemy. W ten sposób klient poleca nas szybko i sprawnie obsłużona, jeśli potrzebują wsparcia finansowego.

Profesjonalizm i niezawodność - własny inżynierii dział? Tak. To pragnienie wielu zakładów produkcyjnych. Nasze maszyny są stale się zmienia, aby spełnić wszystkie oczekiwania branży. Użytkowanie naszego sprzętu jest dla nas codzienny obowiązek. Jesteśmy pewni niezawodności naszych urządzeń oferujemy dwa lata gwarancji. Znamy twoje potrzeby. Jeśli chcesz szybko i sprawnie - tak jak u mnie. Dlatego chcemy wykonać swoje zobowiązania w terminie.

Otwartość i współpraca – podążamy za rynkiem technologii żywności starannie. Praca z producentami marki, mamy wiedzę, nowych trendów i rozwiązań.

Nasze baterie działają dobrze jako strategicznego kierowniczych w przemyśle spożywczym w recepturze, między innymi: mięsny farsz, nadzienie вареника. Nasi klienci cenią sobie ich wydajność podczas mieszania różnych rodzajów sałatek. Maszyny mogą z powodzeniem mieszania pasz, w tym mokre i suche. To sprawdza się również jako miksery do granulatu i past o różnej gęstości.
Przekonaj się, jak nasze maszyny w celu zwiększenia wydajności w swojej branży. Zorganizować spotkanie testów.

Mamy rozkład:

T na wysokiej jakości urządzeń do pieczenia chleba z wielu krajów, w tym Niemiec, Włoch. Staramy się, aby upewnić się, że nasza oferta jest zawsze świeży, pełen innowacyjnym wyposażeniem. W naszej kolekcji mamy po bieżącym kryteria:

  • Wzrost wydajności
  • Niska awaryjność
  • Komfort w pracy, wszystko w języku polskim, małe ceny.