Poznaj EMA
Tel.+48 22 163 4223

OFERTA: KRAJALNICA PÓŁAUTOMATYCZNA ROCHA

Charakterystyka


Krajalnica Przeznaczona nawet nie krojenia bochenków na takich atrakcji, jak kromki o grubości 11 lub 13 mm W zależności od potrzeb klientów. Jedz konstrukcja pozwala na krojenie bochenków o maksymalnych wymiarach: dł. 47, сзэр. 23 mi kierunku. 14 cm Załadunek Oraz odbiór pokrojonego pieczywa odbywa dowiedzieć się ręcznie, wkładając do każdym razem kłopoty боченок ... więcej Apartament przy obsłudze jednoosobowej wydajność maszyny, które można oczekiwać, aby określić W przybliżeniu do 350 bochenków na godzinę, W zależności od rodzaju ja wielkości bochenka takich atrakcji, także od stopnia wypieczenia ja wychłodzenia, natomiast znacznie zwiększa się dowiedzieć apartament przy dwuosobowej obsłudze.
Krajalnica Rocha wyposażona żart W ramki z zamontowanymi, nożami wymiennymi Benedykt stał na wysokiej twardości. Noże, które można oczekiwać, aby obrócić, ze podwaja ich okres przydatności, także ponownie naostrzyć. Urządzenie przeznaczone żart, Do eksploatacji W piekarniach, sklepach ja innych placówkach gastronomicznych, wszędzie tam, gdzie nie żart wymagana wielogodzinna takich ciągła.

Zamów wizytę handlowca
Zestaw parametrówJednostka miaryPozwoli to zwiększyć
ZasilanieW230
Засирания Mos kw0,75
Wydajność
- chleb 0,6 kg
- chleb 1.0 kg

SZT./godz.
SZT./godz.

360
320
Max. długość krojonego takich atrakcji, jak
- grubość kromki 11
- grubość kromki 13
mm
470
470
Grubość kromkimm11 lub 13
Ilość nożyNWT.40 lub 36
Wymiary:
- szerokość
- wysokość
- głębokość
mm
730
700
1250
Vagakg175

Przetestuj nasze maszyny

Można zakupić nową maszynę, jednak obawiasz się dowiedzieć, że zakupiona mieszałka będzie rozczarowaniem? Ile razy zdarzyło ki dowiedzieć się zakupić квойны niewystarczająco dostosowany zrobić twoich warunków Oraz oczekiwań? Już dziś umów się na bezpłatny test ja sprawdź Jak nasze maszyny usprawnią pracę W twojej piekarni. Projekt nie będziemy jeszcze przekonywać, привелок zaufać, dlaczego nas. Dojdziesz zrobić tjego Sam. Aby umówić się na bezpłatny test mam sprawdzić w jak działa miesiarka ślimaka, wystarczy dowiedzieć się skontaktować z działem handlowym W celu ustalenia odpowiedniego okresu naszego przyjazdu. FILMY POKAZOWE

Dotyczy:

  • Miesiarek Spiralnych z wyjezdną dzieża stałą Oraz
  • Krajalnic nie takich atrakcji, jak
  • Ubijaczek o dużej pojemności