Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje
Telefon +48 22 163 4223

OFERUJEMY: PIEKARNIA MIKSER

Charakterystyka


Przemysłowy planetarny mikser to urządzenie przeznaczone przede wszystkim do użytku w zakładach cukierniczych i piekarni. Chociaż inne rodzaje działalności, takie jak przemysł chemiczny, farmaceutyczny i spożywczy, może być z powodzeniem stosowany.
Jest on wyposażony w automatyczne podnoszenie łyżki (transportowane w okolicy zakładu na trzy-rozstaw osi wózka) i trzy narzędzia pracy; bicie piany - bicia piany, śmietany, śmietany itp., wysoka prędkość; płaska bateria (łopatki)- nadaje się do żywności w proszku i gąbczaste, na przykład, wypełniania ,farszów z prędkością, średnio -, i spiralny hak do wyrabiania ciasta , ciastka, lepkie pokarmów stałych, sałatki itp. Przy niskich prędkościach.
Narzędzia obrotu samochodu wokół własnej osi, podczas gdy okrągłe miski. Części maszyny, wchodzące w bezpośredni kontakt z żywnością wykonane są ze stali nierdzewnej i powierzchni gotowej do wysokich standardów higieny.
Masywny stalowy korpus ciała, który zawiera silnik elektryczny, który zapewnia lepszą stabilność i niski poziom hałasu. Urządzenie sterowane za pomocą jasne i proste w obsłudze elektroniczny wyświetlacz, który pokazuje wszystkie ważne parametry eksploatacyjne.
Panel pozwala również zapisać w pamięci wiele aplikacji. Dzięki temu, można wybrać dwie opcje pracy trzepaczką. Tryb automatyczny - aby aktywować już zapisane ręcznego cykli tryb, w którym każdy parametr pracy narzędzia można ustawić ręcznie, trzeba w tej chwili poziom. Prędkość obrotowa narzędzia (w zakresie od 60 do 320 obr. / min, Krok 10 zwojów) ustalana jest w każdym cyklu. Zasilanie 400V, 50 Hz. Wszystkie nasze produkty są wytwarzane zgodnie z obowiązującymi normami CE.
Co przedsiębiorcy powinni odwiedzić

<
ModelPojemność [l]Obrót na minutę.. Całkowita moc [kw]Wymiary
l x W. h.
Ciężar [kg]
Remix 80 80od 60 do 320
skok co 10 gniją.
3105x70x150340