Poznaj EMA
Tel.+48 22 163 4223

OFERTA: UBIJACZKA CUKIERNICZA

Charakterystyka


Ulica przemysłowa planetarny ubijaczka w urządzenie przeznaczone do u працы h cukierniach ja piekarniach, choć ja Inner branże przemysłowe, opony, James chemiczna, Hurtownia, СЗУ przetwórstwa żywności, mogą korzystać Z w osi Z powodzeniem.
Wyposażona żart W automatycznie podnoszony kotle (transportowany na обеззаразил zakładu na trzykołowym wózeczku) ja trzy narzędzia robocze; rózgę – ubijanie piany, kremów, śmietany, itp., na dużychбыл prędkościach, mieszadło płaskie – odpowiednie dla żywności sproszkowanej ja gąbczastej, TM. farszów, średnich prędkościach ja Hack-spiralę – nie miesienia ciasta, ciasta biszkoptowego, lepkiej żywności stałej, surówek, itp. na niskich prędkościach.
Narzędzia tego obracają się dowiedzieć cóż maszynie wokół swej osi I jednocześnie po kotła okręgu. Części maszyny, mające bezpośredni kontakt z żywnością, są wykonane зэ stać nierdzewnej, ich powierzchnia na wszystkich wykończona zgodnie z najwyższymi standardami higienicznymi. Masywna, Stalowa обудову, W której umieszczony żart silnik elektryczny, zapewnia stabilność працы maszyny i Niski poziom hałasu.
Urządzenie na wszystkich sterowane dla pomocą czytelnego ja łatwego W obsłudze panelu elektronicznego, na ekranie którego widoczne są obciąży wszystkie istotne parametry працы urządzenia. W panelu, który pozwala także запинании W Jego pamięci wielu aplikacji roboczych. Do Jego pośrednictwem, których można oczekiwać wybrać profil dwie opcje працы ubijaczki. Automatyczny Tryb – uruchamiający już napisane cykle працы ja tryb manualny – gdzie każdy pojedynczy parametr працы narzędzia, które można oczekiwać, aby ustawić ręcznie na potrzebnym W danej chwili poziomie. Prędkość obrotowa narzędzia (W zakresie od 60 320 OBR/min, o skok z 10 obrotów) na wszystkich niezmienna g даным cyklu працы. Niezbędne zasilanie 400V, 50 Hz. Obciąży wszystkie nasze urządzenia są produkowane W zgodzie z obowiązującymi przepisami CE.

Zamów wizytę handlowca
<
ModelPojemność [l]Obroty na minutę. МПЦ silnika [kw]Wymiary
dł.x сзэр.x kierunek.
Waga [kg]
Remix 80 80od 60 320
skakać ze. 10 ap.
3105x70x150340

Przetestuj nasze maszyny

Można zakupić nową maszynę, jednak obawiasz się dowiedzieć, że zakupiona mieszałka będzie rozczarowaniem? Ile razy zdarzyło ki dowiedzieć się zakupić квойны niewystarczająco dostosowany zrobić twoich warunków Oraz oczekiwań? Już dziś umów się na bezpłatny test ja sprawdź Jak nasze maszyny usprawnią pracę W twojej piekarni. Projekt nie będziemy jeszcze przekonywać, привелок zaufać, dlaczego nas. Dojdziesz zrobić tjego Sam. Aby umówić się na bezpłatny test mam sprawdzić w jak działa miesiarka ślimaka, wystarczy dowiedzieć się skontaktować z działem handlowym W celu ustalenia odpowiedniego okresu naszego przyjazdu. FILMY POKAZOWE

Dotyczy:

  • Miesiarek Spiralnych z wyjezdną dzieża stałą Oraz
  • Krajalnic nie takich atrakcji, jak
  • Ubijaczek o dużej pojemności