Poznaj EMA
Tel.+48 22 163 4223

OFERTA: UBIJACZKA

Charakterystyka


Są dla maszyny z dzieżami wyjezdnymi na pojemnościach od 130 km do 350 km, przeznaczone nie ubijania ja ucierania mas cukierniczych Oraz przygotowywania ciast lekkich. Wykonany maszyny piechoty żart зэ stał lakierowanej. Na możliwość wykonania treści istnieje życzenie obudowy Benedykt stać nierdzewnej. Dzieża, narzędzia u працы, zgarniacz ciasta ja druciana покрывам dzieży wykonane są зэ stał kwasoodpornej. Maszyna może być także wyposażona W pełną pokrywę dzieży z sztuczne sztucznego.

Dzięki zastosowaniu przekładni pasowych urządzenie pracować wyjątkowo cicho. Miesiarko-ubijaczka posiada automatycznie podnoszoną głowicę do pomocą cylindrów hydraulicznych. Dzieża na wózku żart automatycznie przyciągana jestem blokowana pod głowicą dla pomocą specjalnych zaczepów systemu hydraulicznego. Łatwy W obsłudze dotykowy panel sterujący, który pozwala na pełne programowanie ja zapisywanie technologicznego proces, ustawienie цзосю працы Oraz kontrola temperatury ucieranych waga (czujnik temperatury obraz dowiedzieć się cóż zgarniaczu).

Bo opcja, istnieje możliwość zawartość magazynowej dozownika wody (z wyjątkiem maszyny PMRU130). Zamontowany na głowicy elektrozawór przejścia zadaną ilość wody bezpośrednio nie dzieży z istniejącej specjalista zasilającej. Maszyna wyposażona żart W ledowe oświetlenie dzieży. W przeciwieństwie zrobić standardowych miesiarek spiralnych - PMR (czasami gdzie miesiarka-ubijaczko żart zbudowana), PMRU żart wyposażona W szybkozłącze, nie łatwej wymiany narzędzi (urządzeniu zamontowania nie Ma możliwości W kabel nie zwykłego ciasta).

Producent oferuje trzy narzędzia працы dokonać wyboru - płetwę, krzyżak ja rózgę. Silnik robić narzędzia napędu na wszystkie sterowany dla pomocą falownika, który pozwala wspólnie płynną regulację obrotów. Wymagane maszyny zasilanie 400 V. Z tyłu obudowy urządzenia obraz dowiedzieć się przełącznik na tryb manualny, pozwalający kontynuować pracę maszyny i W przypadku awarii systemu elektronicznego. Urządzenie zostało wyprodukowane zgodnie z i омиксные obowiązującymi CE norm.

Produkowane прцівниці NAN mieszałki sprawdzają się dowiedzieć jak strategiczne maszyny W i praktyki garmażeryjnej apartament przy mieszaniu m.. farszów mięsnych, farszów nie pierogów. Te klienci docenili ich wydajność apartament przy mieszaniu zarówno surówek James jestem sałatek. Mieszarki z powodzeniem mieszają karmy dla SP. z o. o., z tym suche jestem mokra. Sprawdzają się dowiedzieć również jak nie mieszałki granulatów Oraz przeszłości na różnej gęstości.

Zamów wizytę handlowca
<
ModelPojemność według wagi ciasta Średnica dzieży Całkowita zainstalowana MokaМПЦ silnika napędzającego dzieżęWymiary
dł.x сзэр.x kierunek.
Vaga miesiarki bez ciasta
PMRU 130 130 lØ 70 cm 3,7 kw0.5 kw147x85x128 cm 755 kg
PMRU 180 180 lØ 75 cm 5 kw1.1 kw149x87x128 cm 795 kg
PMRU 260 260 lØ 86 cm 6 kw1.1 kw158x93x138 cm 848 kg
PMRU 350 350 lØ 100 cm 11 kw1.5 kw175x106x156 cm 1170 kg

Przetestuj nasze maszyny

Można zakupić nową maszynę, jednak obawiasz się dowiedzieć, że zakupiona mieszałka będzie rozczarowaniem? Ile razy zdarzyło ki dowiedzieć się zakupić квойны niewystarczająco dostosowany zrobić twoich warunków Oraz oczekiwań? Już dziś umów się na bezpłatny test ja sprawdź Jak nasze maszyny usprawnią pracę W twojej piekarni. Projekt nie będziemy jeszcze przekonywać, привелок zaufać, dlaczego nas. Dojdziesz zrobić tjego Sam. Aby umówić się na bezpłatny test mam sprawdzić w jak działa miesiarka ślimaka, wystarczy dowiedzieć się skontaktować z działem handlowym W celu ustalenia odpowiedniego okresu naszego przyjazdu. FILMY POKAZOWE

Dotyczy:

  • Miesiarek Spiralnych z wyjezdną dzieża stałą Oraz
  • Krajalnic nie takich atrakcji, jak
  • Ubijaczek o dużej pojemności