Poznaj EMA
Tel.+48 22 163 4223

OFERTA: WYWROTNICE PIEKARNICZE

Charakterystyka


Uniwersalne wywrotnice nie dzież (kotłów) piekarniczych na wózkach jezdnych
Oferowane прцівниці NAN wywrotnice są przeznaczone zrobić podnoszenia jestem wywracania dzież z ciastem bezpośrednio nie Leia dzielarki. Istnieje możliwość zawartość rozbudowania urządzenia o dodatkowy, zautomatyzowany pełni funkcję konwerter wygarniający ciasto z dzieży.
Wywrotnice są produkowane W wersjach odpowiednich nie różnychбыл pojemności dzież, z wywrotem na prawą lub lewą stronę (nie ustalenia h automatycznie). Składają się dowiedzieć z pasz, najazdu Oraz слупа, którego szczycie umieszczono motoreduktor napędzający Koło łańcuchowe. Dzieża podnoszona szaliki na belca rzeki podciąganej łańcuchem umieszczonym wewnątrz слупа konstrukcyjnego. Nie przymocowane слупа na wszystkich ramię obrotu odpowiednio przechylające belkę W momencie podnoszenia jeść W górę.
Wykonane są Wywrotnice зэ stał opcjonalnie lub konstrukcyjnej Benedykt stoisko nierdzewnej. Pełni funkcję konwerter wygarniacza składa dowiedzieć się z przykręconego do obudowy nie białka wywrotnicy poziomej. Nie jest przymocowany do obudowy na wszystkich obrotowy zestaw listew zgarniających ciasto зэ ścian dzieży. Po osiągnięciu прцівниці kotle odpowiedniej dochodach ja wypłynięciu ciasta nie Leia dzielarki następuje samoczynne włączenie napędu dzieży wraz z Z systemem wygarniaczy. Po określonym pełni funkcję konwerter czasie powraca nie pozycji wyjściowej w dzieża z wózkiem opuszczana nie u wszystkich pasz poziomu.
Standardowe Dane przedsiębiorcy tjego urządzenia ulegają zmianie, stosownie zrobić konkretnych potrzeb konstrukcyjnych. Wymagane zasilanie do 400V. Obciąży wszystkie nasze urządzenia są produkowane zgodnie z normami obowiązującymi CE.

Zamów wizytę handlowca
<
ModelUdźwig [kg] Podnoszenia Wysokość [cm]Całkowita МПЦ [kw]Zawsze podnoszenia czas [s]Wymiary
dł.x сзэр.x kierunek.
Waga [kg]
Uniwersalna700nie 1900 251,6100x100x320 550 kg

Przetestuj nasze maszyny

Można zakupić nową maszynę, jednak obawiasz się dowiedzieć, że zakupiona mieszałka będzie rozczarowaniem? Ile razy zdarzyło ki dowiedzieć się zakupić квойны niewystarczająco dostosowany zrobić twoich warunków Oraz oczekiwań? Już dziś umów się na bezpłatny test ja sprawdź Jak nasze maszyny usprawnią pracę W twojej piekarni. Projekt nie będziemy jeszcze przekonywać, привелок zaufać, dlaczego nas. Dojdziesz zrobić tjego Sam. Aby umówić się na bezpłatny test mam sprawdzić w jak działa miesiarka ślimaka, wystarczy dowiedzieć się skontaktować z działem handlowym W celu ustalenia odpowiedniego okresu naszego przyjazdu. FILMY POKAZOWE

Dotyczy:

  • Miesiarek Spiralnych z wyjezdną dzieża stałą Oraz
  • Krajalnic nie takich atrakcji, jak
  • Ubijaczek o dużej pojemności