Poznaj EMA
Tel.+48 22 163 4223

ROZDRABNIACZE SPOŻYWCZE

P ozdrabniacze spożywcze, aby maszyny służące robić rozdrabniania suchego pieczywa, który, inaczej mówiąc, nie przetwarzania suchych bułek na bułkę tartą. W naszej ofercie obraz dowiedzieć się kłopoty model rozdrabniacza – MTB 3. Aby maszyna wolnostojąca, z wykonanych elementów większością зэ stać nierdzewnej. Rozdrabniacz MTB 3 żart dość Lechi, będzie waży тылко 63 kilogramy (apartament przy niemal 150 centymetrach dochodach), więc można oczekiwać iść stosunkowo łatwo przenosić z miejsca w мейсце. Jednocześnie Jego konstrukcja żart wykonana W to, jak, że niewielka Vaga nie wpływa negatywnie na stabilność maszyny. Dzięki to wydajność rozdrabniaczy spożywczych Z naszego asortymentu sięga nawet 700 kilogramów bułki tartej na godzinę.

Rozdrabniacz nie wytwarzania bułki tartej – 3 MTB

Rozdrabniacze produkowane прцівниці EMA są skonstruowane jak pozwalający użytkownikom na samodzielną wymianę i elementu zużywającego się dowiedzieć, który siedzieć. Ich regularna kontrola jestem substytucja, pozwala zachować wymaganą grubość ja granulację produktu końcowego. Szerokość otworów również, że można oczekiwać, aby zmieniać wraz Z wymianą rzeszota, sita oferujemy z oczkami o średnicy w 5.4 jestem 3,5 mm. Cena rozdrabniacza spożywczego MTB 3 wynosi równe 9000 złotych brutto. Zawsze jest czas oczekiwania na wysyłkę darmową w maksymalnie 14 dni.

Kabina informacje na temat rozdrabniacza MTB 3

Jak dobrze większości naszych obrabiarki, hotel инными W krajalnicach nie takich atrakcji, jak СЗУ mikserach, wymagane zasilanie rozdrabniaczy przemysłowych wynosi 400 V. MTB 3 posiada specjalny chwytak na ciśnienie, dzięki któremu bułka тарта bezpośrednio z rozdrabniacza trafia nie działa mi nie trzeba jeść dodatkowo przesypywać. MTB 3 posiada również zabezpieczenie widokiem przypadkowym otwarciem wysypu Oraz podwójne noże, EMAżliwiające bardziej efektywne mielenie pieczywa. Nóżki rozdrabniacza są regulowane, pozwala na dostosowanie dochodach maszyn do specyfiki pomieszczenia lub podłoża.